Rüyada silahla vurulduğunu hissetmek

Rüyada silahla vurulduğunu hissetmek lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, hürmetinin, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, maddi olarak çok rahat olunacağına, ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bu kadar sorun varken daha kötü ve düzensiz bir dönem geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahla vurulduğunu hissetmek gördüyseniz:

  • Bazı işleri yapış yöntemlerinizi değiştirmeniz veya hizmetlerinizi diğer kişilere sunmanız olumlu sonuçlar doğurabilir.

Rüyada silahla vurulduğunu duymak eline çok büyük kazanç geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye alamet eder.

Rüyada silahla vurulduğunu hissetmek eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, uzak bir yola gidileceğine delalet eder.

Rüyada kendinin silahla vurulduğunu görmek insanlara öncülük edeceğine, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına işarettir.

Rüyada babamın silahla vurulduğunu görmek eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, ağız tadının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahla karnından vurulduğunu görmek hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine delalettir.

Rüyada ailenin silahla vurulduğunu görmek aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına işarettir.

Rüyada birinin silahla vurulduğunu duymak hasta ve zor geçireceğine, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir kişinin silahla vurulduğunu görmek eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments