Rüyada silahla kavga görmek

Rüyada silahla kavga görmek kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, sevdikleri ile kavuşacağına, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, zararların yakında telafi edileceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, sorunlu bir döneme gireceğine, hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada silahla kavga gördüyseniz:

  • Bazı bilgileri, delilleri ya da ipuçlarını görmezden gelmeye çalışan kişiler akıllı bahaneler üretebilir.

Rüyada silahla kavga görmek konforunun artacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine inanılır.

Rüyada kavga edip silahla vurulmak meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına, maddi gücünün katlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silahla kavga edenleri görmek iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada silahla kavga etmek sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silahla taranmak çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada silahla korkutulmak umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına işarettir.

Rüyada silahla vurulma sorunların kısa sürede sone erdirileceğine, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına tabir olunur.

Rüyada silahla ev basmak sevdiği bazı kişileri kıracağına, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments