Rüyada silahla başkasını yaralamak

Rüyada silahla başkasını yaralamak maddi zararının giderileceğine, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, bu sayede az da olsa feraha çıkılacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına, ilerleyeceğine, kalkınacağına delalet eder.

Rüyada silahla başkasını yaralamak gördüyseniz:

  • Seyahat etme veya size bazı konularda rehberlik edebilecek kişilerle sosyalleşme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Rüyada silahla başkasını yaralamak iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin başkasını silahla öldürmesi zor günlerden geçeceğine, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına delalettir.

Rüyada birinin silahla başkasını vurulduğunu görmek çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada birinin başkasını silahla vurduğunu görmek işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada silahla başkasını öldürmek sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada başkasını silahla öldürmek meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin başkasını silahla vurulduğunu görmek evlat sahibi olacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasını görmek kişinin mutsuz ve üzgün olacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.