Rüyada sigara

Rüyada sigara ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, ancak sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bu sorunun tersine çevrileceğine, değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolmasına, ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, saygınlığını yitireceğine, bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada sigara gördüyseniz:

  • Araştırıp soruşturmadan harekete geçmemelisiniz.

Rüyada tabirleri sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına delalettir.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada sigara içmediği halde sigara içmek şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine,  sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına işaret eder.

Rüyada sigara içmeyen biriyle sigara içmek sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, dünyasının bir anda değişeceğine ve çok farklı bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada sigara makinesinden sigara kazanmak çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine ve kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine işarettir.

Rüyada sigara içmeyen kişinin sigara içmesi geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına delalettir.

Rüyada sigara işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, üzüntülerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada sigara istenmesi neşe ve sağlıkla geçeceğine, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.