Rüyada sigara tutmak

Rüyada sigara tutmak bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine, eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine yorulur.

Rüyada sigara tutmak gördüyseniz:

  • Bir rekabet ortamı ya da mücadele gerektiren bir durum yeni arkadaşlık ilişkilerine ya da yeteneklerinizi göstermenize olanak sağlayacak bir fırsata olanak tanıyabilir.

Rüyada tabirleri sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek kısmetinin açık olacağına, bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına yorulur.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sigara içmediği halde sigara içmek kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen biriyle sigara içmek çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sigara makinesinden sigara kazanmak endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, işinize ve hanenize bereket geleceğine tabir olunur.

Rüyada sigara içmeyen kişinin sigara içmesi malının ve parasının çoğalacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına delalet eder.

Rüyada sigara sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada sigara ezmek uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments