Rüyada sigara içmediği halde sigara içmek

Rüyada sigara içmediği halde sigara içmek çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine, hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına inanılır.

Rüyada sigara içmediği halde sigara içmek gördüyseniz:

  • Gene maddi konularda birilerinin dolandırıcılık amacıyla size sokulması da olasıdır.

Rüyada sigara içmediği halde sigara içmek üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada tabirleri sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine, geçim derdi yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen biriyle sigara içmek bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada sigara makinesinden sigara kazanmak zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada sigara içmeyen kişinin sigara içmesi aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına, dertlerinin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen birini sigara içerken görmek rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada hiç sigara içmeyen birini sigara içerken görmek işlerinin yoluna gireceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.