Rüyada sigara ezmek

Rüyada sigara ezmek borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, kişinin her daim iyi anılacağına alamet eder.

Rüyada sigara ezmek gördüyseniz:

  • Diğerlerini değiştirmeye çalışmamalı kişisel gelişiminize ağırlık vermelisiniz.

Rüyada tabirleri sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, rahat edilecek bir projeye girileceğine delalettir.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek belli bir kazanç elde edileceğine, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sigara içmediği halde sigara içmek yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına alamet eder.

Rüyada sigara içmeyen biriyle sigara içmek hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına işarettir.

Rüyada sigara makinesinden sigara kazanmak zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine işarettir.

Rüyada sigara içmeyen kişinin sigara içmesi çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına, işindeki verimliliğinin artacağına, yaşam standartlarının da yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sigara sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, fakirleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sigara tutmak emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, kudretinin yerine geleceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.