Rüyada sıcak suya basmak

Rüyada sıcak suya basmak riske atılacağına, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, bu sayede yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, ulvi kimse haline geleceğine, hikmet sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sıcak suya basmak gördüyseniz:

  • Elinizdeki herşey değerini yitiriyor ya da elinizi attığınız her iş tersine gidiyormuş zannediyorsunuz.

Rüyada sıcak suya girmek kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, bu işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına işarettir.

Rüyada sıcak suya basmak maddi gücünün her geçen gün artacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sıcak suya dokunmak sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına işaret etmektedir.

Rüyada sıcak suya oturmak sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada kedinin sıcak suya düşmesi allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, çok resmi görevlerde bulunacağına delalettir.

Rüyada soğuk suya sıcak su katmak kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada sıcak şifalı suya girmek umutsuzluğa düşeceğine, kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sıcak suya düşmek rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments