Rüyada sıcak peynirli poğaça yemek

Rüyada sıcak peynirli poğaça yemek kazançlı bir döneme girileceğine, koyu muhabbette kalacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine yorulur.

Rüyada sıcak peynirli poğaça yemek gördüyseniz:

  • Gelişmelerin büyüsüne kapılan yakınlarının seni hızlı karar vermeye zorlamalarına kulak asmamalısın.

Rüyada sıcak peynirli poğaça yemek mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına inanılır.

Rüyada peynirli poğaça görmek mal edineceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına alamet eder.

Rüyada peynirli poğaça yapmak hem de rüya sahibinin hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına, hayatının güzelleşeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına delalettir.

Rüyada sıcak poğaça kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, ondan faydalanacağına tabir olunur.

Rüyada peynirli poğaça yaptığını görmek rızkın ve kısmetin artacağına, gözyaşı dökeceğine alamet eder.

Rüyada büyük peynirli poğaça yemek özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına, uzun sürecek bir kırgınlık yaşanacağına inanılır.

Rüyada sıcak poğaça görmek yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, güçlendikçe güçleneceğine alamet eder.

Rüyada sıcak simit poğaça görmek yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına, sorunların biteceğine, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına yorulur.

One thought on “Rüyada sıcak peynirli poğaça yemek

  1. Merhaba
    Rüyamda eşimle lokanta gibi eski bir fırına giriyoruz .Masalar ahşaptan içerisi tıklım tıklım dolu.burada minik minik lezzetli kıymalı poğaçaların yapılıyor.Ama kendimize yer bakıyoruz birkaç kirli masa var silinsede otursak diye bekliyoruz garsonlar servisi yetiştirmekte zorlanıyor ocağın başında duranlar hamur şu kadar kaldı alma artık müşteri şeklinde garsonlarla konuşuyorlar Bende ayakta sürekli poğaçalarda alıp alıp beğenerek yiyorum.sonra buna oturalım deyip temiz masanın birine geçiyoruz.Garson son tepsiyi doldurup dışarıya servise yöneliyor eşim buraya getirsene diyip kızarak ardından çıkıp eline alabildiği kadar popaça alıp geri geliyor.Sonra ablamla iş yerinden bir arkadaş geliyor onlara bitti diyoruz.Eşinde beni telefonla dışardan arıyor hadi çık kalmadı diyor sinirli bir şekilde

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.