Rüyada sevmediğin birinin düğününü görmek

Rüyada sevmediğin birinin düğününü görmek bir sebeple aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yeni bir hayata adım atılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına, allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine delalettir.

Rüyada sevmediğin birinin düğününü gördüyseniz:

  • Yeterince ilgi göstermemeniz nedeniyle önem verdiğiniz birisini kaybedebilirsiniz.

Rüyada sevmediğin birinin düğününü görmek iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna rivayet eder.

Rüyada sevmediğin biriyle düğününü görmek atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada birinin düğününü görmek ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına yorulur.

Rüyada hasta birinin düğününü görmek büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine inanılır.

Rüyada tanımadığı birinin düğününü görmek kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birinin düğününü görmek allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yakın birinin düğününü görmek derin bir nefes alacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına işaret eder.

Rüyada tanıdığın birinin düğününü görmek aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Misha

Ruyamda senelerdir hic konusmadigim beni gecmisde uzen insanlarin toplu olarak dugunune gitmistim ve hepsi uzgun oturuolardi baslari one egik hic biri mutlu degildi. Onlara iyiki beni sevmediniz burda sizin gibi olmadigim icin cok mutluyum diyordum.