Rüyada sevgiliyle hayvanat bahçesine gitmek

Rüyada sevgiliyle hayvanat bahçesine gitmek hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyle hayvanat bahçesine gitmek gördüyseniz:

 • Nakit akışı, ortak kaynak kullanımı veya yapılmış anlaşmaların yürümesi başlıklarından bazılarında sıkıntı yaşanabilir.

Rüyada sevgiliyle hayvanat bahçesine gitmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada hayvanat bahçesine gitmek borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine alamet eder.

Rüyada hayvanat bahçesinde ayı görmek çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, kredi çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada hayvanat bahçesinde gezmek sürekli tartışacağına, işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada hayvanat bahçesinden geçmek ticaretin önünün açılacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, değer göreceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada nar bahçesine girmek hem itibar edineceğine hem de daha güzel bir hayata sahip olacağına, birçok dertle muhatap olacağına işarettir.

Rüyada hayvanat bahçesinde timsah görmek karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, adını aklamayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada hayvanat bahçesinde kurt görmek sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

4 yorum “Rüyada sevgiliyle hayvanat bahçesine gitmek

 1. Rüyamda eski kız arkadaşımı yani sevgilimi hayvanat bahçesime kapatıyordum demir parmaklıklar ardına ve başka kafeskerde başka hayvanlarda vardı

  • Esahh der ki,
   Rüyanız umuda, hedeflere ve ekmeğe işarettir. Rüya yorumuna göre her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına; hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına; başarılı çalışmaları sayesinde bir çok kişiyi ekmek sahibi yapacağına işaret eder.

  • Esahh der ki,
   Rüyanız bolluğa, amaçlara ve atılan adıma tabir olunur. Rüya tabirine göre sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına; hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine; bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına alamettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.