Rüyada sevgiliye zarar gelmesi

Rüyada sevgiliye zarar gelmesi kendisinin sonuçtan mutlu olacağına, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde allah’ın izni ile kurtulacağına, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada sevgiliye zarar gelmesi gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizde sizi inişli çıkışlı birtakım gelişmeler bekliyor.

Rüyada sevgiliye zarar gelmesi iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına inanılır.

Rüyada eski sevgiliye zarar vermek adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine delalettir.

Rüyada işyerinin zarar görmesi kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kardeşine zarar vermek sağlık sorunun kalmayacağına, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada evine zarar verilmesi kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada komşunun zarar vermesi iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada emanete zarar gelmesi doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, sıkıntılarını arkasında bırakacağına inanılır.

Rüyada mala zarar vermek evinde kaynayan tenceresinin boş kalacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments