Rüyada sevgilisinin başkasını öptüğünü görmek

Rüyada sevgilisinin başkasını öptüğünü görmek sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, birçok firmadan iş teklifi geleceğine, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine inanılır.

Rüyada sevgilisinin başkasını öptüğünü gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz bir kimseden gelebilecek olan bir teklifi kararsızlık yüzünden değerlendiremeyebilirsiniz.

Rüyada sevgilisinin başkasını öptüğünü görmek patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine inanılır.

Rüyada bir başkasını öptüğünü görmek kazançlı olacağı işlere gireceğine, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına işarettir.

Rüyada başkasını öptüğünü görmek çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilisinin onu öptüğünü görmek geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına, güven kaybına uğrayacağına işaret eder.

Rüyada kocasının başkasını öptüğünü görmek canını sıkılacağına, ferah düzeyinin yükseleceğine inanılır.

Rüyada kocanın başkasını öptüğünü görmek çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin birinin başkasını öptüğünü görmek nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilisinin başkasını sevdiğini görmek ilişkilerinde onarılması zor bazı gönül kırıklıklarına neden olacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments