Rüyada sevgilinin seni takmaması

Rüyada sevgilinin seni takmaması canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına, inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, adının yayılacağına, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin seni takmaması gördüyseniz:

  • Tüm paranızı harcamanız sıkıntı yaratabilir.

Rüyada sevgilinin seni uyarması koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına, rahatsızlık vereceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin seni bulması maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin seni engellemesi çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine delalettir.

Rüyada sevgilinin seni itmesi yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin seni düşünmesi kişinin yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına, moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin seni reddetmesi uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına alamet eder.

Rüyada sevgilinin seni görmemesi büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin seni takmaması yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments