Rüyada sevgilinin seni kıskandığını görmek

Rüyada sevgilinin seni kıskandığını görmek kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına, işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına, günahlarından kurtulmak için allah’a sığınacağına, can sıkıcı haberler almaya, konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin seni kıskandığını gördüyseniz:

  • Şimdilik sabırlı olmalısınız.

Rüyada sevgilinin seni kıskandığını görmek önünü açacağına, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin seni kıskandığını görmek maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, kişinin bundan zarar göreceğine inanılır.

Rüyada eşinin seni kıskandığını görmek iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin seni kıskandığını görmek çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine delalet etmektedir.

Rüyada birisi seni kıskandığını görmek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni kıskandığını görmek insanlarla karşı karşıya geleceğine, dargınların barışacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine yorulur.

Rüyada hoşlandığın kişinin seni kıskandığını görmek iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine yorulur.

Rüyada bir arkadaşının seni kıskandığını görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.