Rüyada sevgilinin seni görmemesi

Rüyada sevgilinin seni görmemesi muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, aradaki buzları eriteceğine, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, mutlu ve huzurlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin seni görmemesi gördüyseniz:

  • Yeni bir ilişkiyle ilgili beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz.

Rüyada sevgilinin seni reddetmesi çıkar için insanlara zulmetmeye, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin seni itmesi üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin seni istememesi yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin seni görmemesi çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin seni engellemesi herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine, deyim yerindeyse rüyayı gören kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin seni kaldırması işlerin bir anda azalacağına, ama daha sonra gösterilecek sabır ve azim sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada sevgilinin seni düşünmesi sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına inanılır.

Rüyada sevgilinin seni dinlememesi daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments