Rüyada sevgilinin elini bırakmak

Rüyada sevgilinin elini bırakmak hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, sermayesinin boşa gideceğine, güzel bir evliliğe, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin elini bırakmak gördüyseniz:

  • İniş çıkışlı ya da istikrarsız hareketleri olan kişiler bazı jestlerinizi takdir etmekte zorlanabilir.

Rüyada sevgilinin elini bırakmak kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin elini öpmesi çaresiz kalacağına, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin elini uzatması yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin elini görmek yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, ticarette başarılı olacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş sevgilinin elini tutmak iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin elini sıkmak çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, zor durumlara düşüleceğine, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin elini tutma eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, şanssızlık yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin elini bırakmaması ayrıcalık elde edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, kazancının çok daha fazla olacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.