Rüyada sevgilinin dizine yatması

Rüyada sevgilinin dizine yatması ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, üzüleceğine, yıkılacağına, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin dizine yatması gördüyseniz:

  • Çevrenizde çok fazla fırsat ya da olanak olmasına rağmen, kalbiniz ya da sezgileriniz sizi yanlış yöne sevk edebilir.

Rüyada sevgilinin dizine yatması dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, parasal ve ruhsal sorunların artacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin dizine başını koymak işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin dizine uzanmak kimseden korkmayacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin dizine oturmak yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin dizine yatması hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin dizine uzanmak sevgi dolu haberler alınacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına rivayet eder.

Rüyada dizine yatırmak çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada dizine oturmak hayatının bir anda renkleneceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments