Rüyada sevgilinin bıçak çekmesi

Rüyada sevgilinin bıçak çekmesi kem gözlerden ve nazardan korunacağına, kısmetinizin açılacağına, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, ilk etapta durumu kaldıramayacağına, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve rüya sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin bıçak çekmesi gördüyseniz:

  • Yeni şeyler öğrenmeniz seçtiğiniz alanlarda ilerlemenize faydalı olabilir.

Rüyada sevgilinin bıçak çekmesi çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin elinde bıçak görmek arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin bıçak vermesi kalkınacağına ve yükseleceğine, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin kalbine bıçak saplamak işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine, maddi sıkıntı içine düşüleceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin elinde bıçak görmek yarar getireceğine, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin bıçak çekmesi yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine delalettir.

Rüyada bıçak ve kan borçlarının çoğalacağına, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada bıçak yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, kazancının çoğalacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments