Rüyada sevgilinin belinden sarılması

Rüyada sevgilinin belinden sarılması ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, işlerinin yoluna gireceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına, evdeki nimetin çoğalacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin belinden sarılması gördüyseniz:

  • Dikkatli adımlar atmanızda fayda var.

Rüyada sevgilinin belinden sarılması yaşama hevesinden olacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine delalet eder.

Rüyada belinden bağlanmak varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine işaret eder.

Rüyada belinden tutmak çevrenizden takdir görmeye, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına işaret eder.

Rüyada pantolonun belinden düşmesi iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada belinden kemer çıkarmak çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, eline geçen kazancı daha da arttıracağına delalet eder.

Rüyada belinden yılan sokması iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, büyük sıkıntılar içine gireceğine rivayet eder.

Rüyada tabancayla belinden vurulmak dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına tabir olunur.

Rüyada belinden kurşun yemek üzüntülerinin biteceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments