Rüyada sevgilinin azarlaması

Rüyada sevgilinin azarlaması şöhret ve itibar kazanacağına, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, geçim derdinin biteceğine, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada sevgilinin azarlaması gördüyseniz:

  • İç sesiniz bazı konularda biraz yavaşlamanızın akıllı bir hareket olacağını söylüyorsa, dinlemenizde fayda var.

Rüyada sevgilinin et yemesi epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin üşümesi özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, güleceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin su vermesi işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin bal istemesi olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin kapanması aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, daha fazla kazanç getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin hasta maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin sahiplenmesi üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada iki sevgilinin el ele tutuşması büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments