Rüyada sevgilinin ayağının kırıldığını görmek

Rüyada sevgilinin ayağının kırıldığını görmek işlerin kapanacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, faydalı şeyler yapacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, allah katında güzel mükafatlar almasına, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına ve ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinin ayağının kırıldığını gördüyseniz:

  • Huzurunuzu koruyabilirsiniz.

Rüyada sevgilinin ayağının kırıldığını görmek planlarının istediği şekilde işleyeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin ayağının kırıldığını görmek gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, aşama göstermeyeceğine yorulur.

Rüyada sol ayağının kırıldığını görmek sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iki ayağının kırıldığını görmek çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına delalet eder.

Rüyada akrabanın ayağının kırıldığını görmek hayırlı terfiler alınacağına, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına tabir olunur.

Rüyada koyunun ayağının kırıldığını görmek zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada kocasının ayağının kırıldığını görmek önemli bir şahsiyet olacağına, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine delalet eder.

Rüyada babamın ayağının kırıldığını görmek böylece geçim derdinin baş göstereceğine, nifak sokanların cezalandırılacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments