Rüyada sevgilinin aldatması

Rüyada sevgilinin aldatması böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, psikolojik olarak düzeleceğine, günü birlik kazanç elde edeceğine, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin aldatması gördüyseniz:

  • Amaçlarınızı belirlemeniz gücünüzü test etmeniz anlamına gelebilir.

Rüyada sevgilinin üşümesi zararının büyük olacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin et yemesi maddi olarak çok rahat edeceğine, keyfe kavuşacağına alamet eder.

Rüyada iki sevgilinin el ele tutuşması çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine inanılır.

Rüyada sevgilinin araması yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin ev temizlemesi ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin affetmesi şöhretli biri olunacağına, atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin soğuması işlerinin hemen hallolacağına, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin yüz çevirmesi çok kötü durumlara düşüleceğine, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, maddi anlamda zarar edeceğine ve hayallerini uzun bir süre ertelemek zorunda kalacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments