Rüyada sevgili ile yemek yediğini görmek

Rüyada sevgili ile yemek yediğini görmek bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, dertleşerek moral bulacağına, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, ömür boyu devam edeceğine, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, hastalıkların sona ereceğine ve sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgili ile yemek yediğini gördüyseniz:

  • Bazı konular tam istenilen şekilde giderken, bazıları asparagas haber mahiyetinde yanılgılarla dolu olabilir.

Rüyada sevgili ile yemek yediğini görmek kısmetinin hep açık olacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine rivayet eder.

Rüyada sevgili ile et yemek kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına delalet eder.

Rüyada çok yemek yediğini görmek eğlenceli zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgili ile balık yemek yersiz yere suçlanacağına, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına yorulur.

Rüyada dayının yemek yediğini görmek isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, başarılı olacağına delalettir.

Rüyada bir çocuğun yemek yediğini görmek kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, hayatının düzene girmesine vesile olacağına delalettir.

Rüyada kedilerin yemek yediğini görmek hayallerine kavuşacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşın yemek yediğini görmek kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments