Rüyada sevgili ile alışveriş yapmak

Rüyada sevgili ile alışveriş yapmak yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, ortak işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada sevgili ile alışveriş yapmak gördüyseniz:

  • Yani çalışmalarınızda dikkat çektikçe bazı kişiler işlerinizi baltalayabilirler.

Rüyada sevgili ile alışveriş yapmak başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgili ile alışveriş yapmak kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına delalet eder.

Rüyada alışveriş merkezinde alışveriş yapmak mutlu ve huzurlu olunacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına ve çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada sevgili olmadığın biriyle sevgili olmak çözümsüz bazı olayların yaşanacağına, de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine inanılır.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili arasında kalmak sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına tabir olunur.

Rüyada anne ile alışveriş oldukça kazançlı işler yapacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada alışveriş etmek aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, aydınlığa çıkılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, zararın telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eve alışveriş yapmak inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments