Rüyada sevdiğinle yürüdüğünü görmek

Rüyada sevdiğinle yürüdüğünü görmek üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine, allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinle yürüdüğünü gördüyseniz:

  • Yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir konu benzeri şeylerde şanslısınız.

Rüyada sevdiğinle yürüdüğünü görmek rahata ve huzura kavuşacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada yürüdüğünü görmek mal mülk sahibi olunacağına, gururlandıracak işler yapacağına yorulur.

Rüyada ağacın yürüdüğünü görmek yaşam şartlarının düzeleceğine, çok daha büyük işlere gireceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına inanılır.

Rüyada ölünün yürüdüğünü görmek çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine yorulur.

Rüyada yeğenimin yürüdüğünü görmek alım gücünün zayıflamayacağına, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine inanılır.

Rüyada gelinlikle yürüdüğünü görmek maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına işarettir.

Rüyada kızımın yürüdüğünü görmek iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, üzüntülerin biteceğine, hastalıkların şifa bulacağına tabir olunur.

Rüyada torununun yürüdüğünü görmek dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, aksi şekilde daha da kamçılayacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments