Rüyada sevdiğiniz arkadaşınızı görmek

Rüyada sevdiğiniz arkadaşınızı görmek farklı kişilerle tanışacağına, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, çok büyük bir işin başına getirilmeye, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğiniz arkadaşınızı gördüyseniz:

  • Üzerinizde genel bir isteksizlik olabilir.

Rüyada sevdiğiniz arkadaşınızı görmek güven kaybına uğrayacağına, farklı iş alanlarına yöneleceğine işarettir.

Rüyada arkadaşınızı hamile görmek düşmanından kurtulmaya, şansının döneceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğiniz kişiyi görmek çevre, iş ve mekan değiştireceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına delalettir.

Rüyada sevdiğiniz birinin kaybolması sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine inanılır.

Rüyada sevdiğiniz birisini görmek aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğiniz kişiyle öpüşmek sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, ondan şifa göreceğine rivayet eder.

Rüyada eski arkadaşınızı görmek hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşınızı mutlu gördüyseniz maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments