Rüyada sevdiğinin yanağını okşaması

Rüyada sevdiğinin yanağını okşaması allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan rüya sahibinin huzurlu olacağına, eline para geçeceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, moralin bozulacağına, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinin yanağını okşaması gördüyseniz:

  • Sizi engelleyen veya sıkan bir işi bitirmeniz gerekiyor.

Rüyada sevdiğinin yanağını okşaması iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğinin yanağını öpmek başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinin yanağını sıkmak kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin yanağını ısırmak uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yanağını ısırmak maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada birinin yanağını sıkmak sıkıntılı bir işe girileceğine, sorunların sürekli artacağına, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına alamet eder.

Rüyada yanağını şişmiş görmek kendisine olan güveninin azalacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine ve dua alacağına tabir olunur.

Rüyada kendi yanağını şiş görmek daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak rüya sahibinin mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, iç sıkıntınızın azalacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments