Rüyada sevdiğinin üzerini örtmek

Rüyada sevdiğinin üzerini örtmek sevdiği kişilere yardım edeceğine, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına ve bu sayede kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, şan şöhret, itibar kazanacağına, rüya sahibinin kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına, tövbelerinin allah katında karşılık göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin üzerini örtmek gördüyseniz:

  • Dürüstlük ilişkilerinizde önem kazanıyor.

Rüyada sevdiğinin üzerini örtmek ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine delalettir.

Rüyada üzerini giymek geçmişini arkada bırakacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine delalet eder.

Rüyada üzerini temizlemek maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına delalettir.

Rüyada eşinin üzerini örtmek herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birisinin üzerini örtmek isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine işarettir.

Rüyada bir erkeğin üzerini örtmesi eline yeni fırsatların geçeceğine, işlerinin açılacağına, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına rivayet eder.

Rüyada üzerini çamurlu görmek uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üzerini karınca sarması sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments