Rüyada sevdiğinin kendi evine gelmesi

Rüyada sevdiğinin kendi evine gelmesi ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine ve hak ettiği bir konuda destek alacağına, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, rakiplerine karşı fark atacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, geçim derdinin son bulacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin kendi evine gelmesi gördüyseniz:

  • Bazı konuların, kişilerin veya cevapların hazır olmadığı zamanda gelmesi konusunda ısrarcı olmanız sizi sandığınız gibi mutlu etmeyebilir.

Rüyada sevdiğinin kendi evine gelmesi itibar, makam ve söz sahibi olacağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğinin evine girmek ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine delalettir.

Rüyada evine sevdiğinin gelmesi diyanet hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, eğer bu şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin evine misafirliğe gitmek sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevdiğinin evine geldiğini görmek bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, iş yaşantısında hırslanacağına delalettir.

Rüyada sevdiğinin evine bakmak istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına inanılır.

Rüyada sevdiğinin evine gitmek maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevdiğinin evine gitmek bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.