Rüyada sevdiğinin kapısına gitmek

Rüyada sevdiğinin kapısına gitmek sevinçli ve güzel bir haber almaya, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, bu projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine, alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, rızkın genişlemesine, bereketin ve verimin hâkim olacağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine yorulur.

Rüyada sevdiğinin kapısına gitmek gördüyseniz:

  • Kendinizi yeni bir insan gibi hissedebilirsiniz.

Rüyada sevdiğinin kapısına gitmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin kapısına gitmek hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine inanılır.

Rüyada arabanın kapısına sıkışmak yaşadığı zorlukların biteceğine ve çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına, rızkının da genişleyeceğine işarettir.

Rüyada asansör kapısına sıkışmak kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine yorulmaktadır.

Rüyada küs olduğun birinin kapısına gitmek fesat kimselerin çıkacağına, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kabenin kapısına dokunmak adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada araba kapısına sıkışmak iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, ev sahibi olunacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada devlet kapısına gitmek alanında marka bir isim olacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine alamet eder.

One thought on “Rüyada sevdiğinin kapısına gitmek

  1. ruyamda aşık olduğum kişinin kapısına torba gibii bişe bırakıyodum ve sonra gidiyodum onların mahallesindeydim onun annesi dışarı çıktı sonra eli ıslaktı bende ondan telefonunu istedim işaret yapıp cebimde demek istedi bende aldım aşık olduğum çocuğu arıcaktım aradım da konusmadan kapattım sonra onun kızkardeşini gördüm ondan telefonu annesine götürmesini istedim oda götürdü rica etsem yorumlarmısınız

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.