Rüyada sevdiğinin gelmesi

Rüyada sevdiğinin gelmesi yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin gelmesi gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada sevdiğinin bakması kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, ondan mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına delalettir.

Rüyada sevdiğinin öpmek kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin seslenmesi iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, başarılarının hiçe sayılacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğinin düşmesi hayırlı günlerin geleceğine ve rüya sahibinin yüzünün gülmeye başlayacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin çay vermesi hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, hayatının adeta cennete döneceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğinin hastalanması bir koyduğu işten yüz kazanacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin affetmesi maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ancak durumun farkına vardıktan sonra arkadaşlık ilişkilerine son vereceğine, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğinin terslemesi maddi olarak zayıflayacağına, geri plana düşeceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.