Rüyada sevdiğinin eline tutmak

Rüyada sevdiğinin eline tutmak eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, itibarın ve makamın yükseleceğine, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, malvarlığının artacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin eline tutmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişileri test edebilirsiniz.

Rüyada sevdiğinin eline tutmak sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğinin eline dokunması fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğinin eline kına yakmak dolayısıyla işlerin bozulacağına, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin eline su dökmek ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eline bal sürmek buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, bu yüzden borcun gittikçe artacağına, onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına alamet eder.

Rüyada eline çiş bulaşması uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına delalettir.

Rüyada kuş eline konması başarılarının devam edeceğine, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada eline su dökmek en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine, işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments