Rüyada sevdiğinin elinde alyans görmek

Rüyada sevdiğinin elinde alyans görmek kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, büyük maddi kazanç elde edileceğine, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğinin elinde alyans gördüyseniz:

  • Özel yaşamınız veya sosyal hayatınızla ilgili bazı durumları çözümlemeye çalışırken aklınıza gelen en iyi şeyi yürürlüğe koymaya çalışmalısınız.

Rüyada sevdiğinin elinde alyans görmek gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğinin alyans takması hak yiyeceğine, yüzünü kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine alamet eder.

Rüyada iki elinde alyans görmek istenmediğiniz bir yere gitmeye, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına delalet eder.

Rüyada bi erkeğin elinde alyans görmek iftiraya maruz kalınacağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin elinde alyans görmek ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin alyans taktığını görmek hata yapılacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin elinde güvercin görmek büyük maddi zararlara uğrayacağına, manevi anlamda çok yol katedileceğine delalettir.

Rüyada sevdiğinin elinde telefon görmek dertlerinin sonunun geleceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments