Rüyada sevdiğinin avuç içini öpmek

Rüyada sevdiğinin avuç içini öpmek çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine, sevindirici haberler alınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, gelişim içine girileceğine, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğinin avuç içini öpmek gördüyseniz:

  • Sadece normale dönüyor.

Rüyada sevdiğinin avuç içini öpmek eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine, dertlerine çare bulacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin avuç içini görmek makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, günah işleyeceğine rivayet eder.

Rüyada sağ avuç içini görmek hiçbir şey yapmak istemez olacağına, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalettir.

Rüyada avuç içini öptürmek eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının avuç içini görmek her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına yorulmaktadır.

Rüyada avuç içini beyaz görmek bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına tabir olunur.

Rüyada sol avuç içini köpek ısırması elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına, rüya sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada avuç içini fare ısırması en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments