Rüyada sevdiğini otobüs sürerken görmek

Rüyada sevdiğini otobüs sürerken görmek şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına ve ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, yol kat edeceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, üzüntülerin son bulacağına, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğini otobüs sürerken gördüyseniz:

  • Alışılmadık görüntünüzü paylaşmanız bir teklif almanıza neden olabilir.

Rüyada sevdiğini otobüs sürerken görmek işlerinin istediği gibi olacağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada anneyi otobüs sürerken görmek içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğini araba sürerken görmek pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine, büyük bir başarının elde edileceğine alamet eder.

Rüyada oğlunu otobüs sürerken görmek çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada birini otobüs sürerken görmek diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğini motor sürerken görmek yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine yorulur.

Rüyada kızını otobüs sürerken görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, yarardan çok zarar getireceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına yorulmaktadır.

Rüyada babamı otobüs sürerken görmek hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda sevdiğim adam otobüs sürüyordu bende bindim aynı otobüste sevgiliside vardi ve sevdiğim adamın üzerinde siyah kazak vardi