Rüyada sevdiğini görmek konuşmamak

Rüyada sevdiğini görmek konuşmamak onların mutluluğu için kendisini adayacağına, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, rahat şekilde geçineceğine, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğini görmek konuşmamak gördüyseniz:

  • Ani kararlar vermeniz veya ani hareketlerde bulunmanız durumunda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Rüyada sevdiğini şık görmek yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, her anlamda güçleneceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğini kel görmek başarılarının bir ömür süreceğine, edilen duaların kabul edileceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına delalet eder.

Rüyada en sevdiğini görmek haksızlıklara maruz kalınacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir sevdiğini görmek kime danışacağını bilemez olacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine delalettir.

Rüyada sevdiğini kızla görmek ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, adını aklamayı başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğini cüce görmek aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğini uzaktan görmek zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına ve hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ancak devamının bir türlü gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğini mutlu görmek çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, bunu şeref sayacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.