Rüyada sevdiğini geldiğini görmek

Rüyada sevdiğini geldiğini görmek refaha erişileceğine, birikim yapacağına, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, kazancın daha da artacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, zahmet çekmeye, meşakkate düşmeye, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğini geldiğini gördüyseniz:

  • Vücudunuza gereken önemi göstermiyorsunuz.

Rüyada sevdiğini geldiğini görmek çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, büyük bir yükten kurtulacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğini evine geldiğini görmek güzelleşeceğine, kendisine uğur getireceğine rivayet eder.

Rüyada cin geldiğini hissetmek kazancının azalmayacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına delalet eder.

Rüyada ruh geldiğini görmek sorunların biteceğine, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına delalet eder.

Rüyada diş geldiğini görmek işlerin açılacağına, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına işarettir.

Rüyada altından kan geldiğini görmek yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine, kızına daima sahip çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada ilkbaharın geldiğini görmek fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına, kazancın katbekat artacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kömür geldiğini görmek elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments