Rüyada sevdiğin kızın sana seni seviyorum demesi

Rüyada sevdiğin kızın sana seni seviyorum demesi keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, zor günlerin sona ereceğine, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızın sana seni seviyorum demesi gördüyseniz:

  • Yetersiz bilgiler veya gereksiz tavisyeler veren kişiler olabilir.

Rüyada sevdiğin kızın sana seni seviyorum demesi fakir fukaraya yardım edileceğine, hayatı boyunca rahat yaşayacağına yorulur.

Rüyada bir kızın sana seni seviyorum demesi herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, büyük miktarda para kazanacağına, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana seni seviyorum demesi herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kızın seni seviyorum demesi herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, yüzünün de yerlere düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana seni seviyorum demesi tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya, herhangi bir zarara uğranmayacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızın sana seni sevmiyorum demesi yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine, sorunların tek kalemde silineceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kızın seni seviyorum demesi iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kızın erkeğe seni seviyorum demesi sıkıntılarının geçeceğine, zorluklarının kalmayacağına, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.