Rüyada sevdiğin kızı kucağında taşımak

Rüyada sevdiğin kızı kucağında taşımak çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı kucağında taşımak gördüyseniz:

  • Mükemmeliyetçiliği bir kenara bırakmak gerekiyor olabilir.

Rüyada sevdiğin kızı kucağında taşımak sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine işaret eder.

Rüyada sevdiği kızı kucağında taşımak iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kızı kucağında taşımak her şeyin sarpa saracağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kızı kucağında taşımak her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, bu sayede özgüveninde artış yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin kucağında olmak zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızın kucağında bebek görmek yaşanan yokluğun biteceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kızı öpmek refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kızı koklamak iş hayatında makam sahibi olunacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments