Rüyada sevdiğin kızı kapalı görmek

Rüyada sevdiğin kızı kapalı görmek emeklerinin boşa gideceğine, huzurunun, mutluluğunun, azalacağına, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine ve büyük, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, hem ün sahibi olacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kızı kapalı gördüyseniz:

  • Öyleki elinizdeki herşey değerini yitiriyor ya da elinizi attığınız her iş tersine gidiyormuş zannediyorsunuz.

Rüyada sevdiğin kızı kapalı görmek maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kızı başı kapalı görmek hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına rivayet eder.

Rüyada kapalı bir kızı açık görmek çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına delalet eder.

Rüyada kapalı kızı açık görmek sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada açık bir kızı kapalı görmek çok iyi giden işlerin duracağına, ayağa kalkacağına yorulur.

Rüyada bir kızı kapalı görmek işlerin yoluna gireceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kapalı kızı görmek evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kapalı bi kızı açık görmek moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.