Rüyada sevdiğin kızı başı kapalı görmek

Rüyada sevdiğin kızı başı kapalı görmek daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine ve bu yolda kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kızı başı kapalı gördüyseniz:

  • Bir ilişkiniz geçmişte kaçırdığınız fırsatları yakalamanıza yardım edebilir.

Rüyada sevdiğin kızı başı kapalı görmek aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiği kızı başı kapalı görmek acılarını dindireceğine, işlerin büyük bir açmaza gireceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kızı kapalı görmek üzüntülerin günden güne artacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı başı açık görmek hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine inanılır.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına işaret eder.

Rüyada başı kapalı olduğunu görmek yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine alamet eder.

Rüyada kendini başı kapalı görmek maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına delalet eder.

Rüyada başı kapalı bir kadın görmek her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.