Rüyada sevdiğin kişiyle olmak

Rüyada sevdiğin kişiyle olmak büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine, projenin gerçekleştirileceğine ve maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, büyük işlere imza atacağına, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine, başarıların çoğalacağına, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişiyle olmak gördüyseniz:

  • Yapacağınız tercihler daha fazla sorumluluk ya da görevin nedeni olabilir.

Rüyada sevdiğin kişiyle nişanlanmak hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına, başına uğursuzluklar geleceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle el ele olmak yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle kar görmek yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle şakalaşmak yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişiyle buluşmak işlerin ve düzenin bozulacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle barışmak kendisi ile baş başa kalacağına, sahip olunan zenginliğin elde gideceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle dolaşmak gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle konuşmamak hastalıkların kişiye uzak duracağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına ve hasret gidereceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments