Rüyada sevdiğin kişinin seni taşıması

Rüyada sevdiğin kişinin seni taşıması musibetlerle karşılaşmayacağına, elinin sıkışacağına, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin seni taşıması gördüyseniz:

  • Yardımcı olmaktan çekinmeyin.

Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin seni özlemesi kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, sorunlu bir dönemin başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin seni üzmesi sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, rızkın ve kazancın artacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin seni taşıması karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, başarılarının daim olacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin seni beğenmemesi konfor içinde olacağına, borçlarını ödeyeceğine, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin seni istemesi maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin seni engellemesi çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin seni boğması çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments