Rüyada sevdiğin kişinin sana seni sevmiyorum demesi

Rüyada sevdiğin kişinin sana seni sevmiyorum demesi gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, zahmet çekmeye, meşakkate düşmeye, tecrübe kazandıracağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, kazancın devamlı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana seni sevmiyorum demesi gördüyseniz:

  • Herşeye rağmen, siz hangi cinsiyetten olursanız olun kadınlarla iyi anlaşabilecek yapıdasınız.

Rüyada sevdiğin kişinin sana seni sevmiyorum demesi zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, yeni bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kızın sana seni sevmiyorum demesi iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmiyorum demesi çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, bu ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, huzurunun artacağına alamet eder.

Rüyada birinin sana seni sevmiyorum demesi herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğinin sana seni sevmiyorum demesi eline yeni fırsatların geçeceğine, bunalıma düşeceğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana seni sevdiğini söylemesi zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni sevmiyorum demesi sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana seni seviyorum demesi sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Halden anlamaz biri

Rüyamda sevdiğim çocuk sen beni çok yanlış anladın ben seni sevmiyorum dedi ve ben çok korktum sabahın 04.00’da uyanmak zorunda kaldım :((((((((