Rüyada sevdiğin kişinin parmağının koptuğunu görmek

Rüyada sevdiğin kişinin parmağının koptuğunu görmek geçecek güzel bir ömre, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, çalışmalarının beğenileceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına, kalkınacağına ve yükseleceğine, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin parmağının koptuğunu gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde gerekli değişiklikleri yapabilirseniz, kendinize hoşlandığınız şeyleri yapabilmek için daha fazla zaman kazandırabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin parmağının koptuğunu görmek binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada el parmağının koptuğunu görmek kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayak parmağının koptuğunu görmek bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, kazanılan paranın artacağına delalettir.

Rüyada parmağının koptuğunu görmek ne demek çok sağlıklı olunacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının parmağının koptuğunu görmek bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına inanılır.

Rüyada başkasının parmağının koptuğunu görmek kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına, parasal olarak bir kriz yaşanacağına inanılır.

Rüyada kardeşimin parmağının koptuğunu görmek başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine, allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzük parmağının koptuğunu görmek hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments