Rüyada sevdiğin kişinin göğsünde uyumak

Rüyada sevdiğin kişinin göğsünde uyumak çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, günah işlemekten korunacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların allah katında kabul edileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, isteklerine kulak vereceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin göğsünde uyumak gördüyseniz:

  • Size karşı saldırılar olması mümkündür.

Rüyada sevdiğin kişinin göğsünde uyumak işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin göğsünde uyumak iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sarılması eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin konuşması kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin araması atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin gelmemesi bir sebeple işlerinde zamanlama hatası yapacağına, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin yüzmesi gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin bir şey vermesi düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments