Rüyada sevdiğin kişinin bakması

Rüyada sevdiğin kişinin bakması kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin bakması gördüyseniz:

  • Yeni kimselerle tanışmalar veya ilginç bağlantılar kurma fırsatları yakalayabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin araması sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin bir şey vermesi özel hayatında mutluluğu yakalamasına, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin sarılması kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin bakması tatsızlıklar çıkacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına ve mutluluğa ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin kaybolması sağlığının bozulacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin taşınması kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, çok hayırlı işlere gireceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin konuşması hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, hayırlı günler yaşayacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin yüzmesi çok hayırlı şeylere imza atacağına, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments