Rüyada sevdiğin kişi tarafından dövülmek

Rüyada sevdiğin kişi tarafından dövülmek üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, şükür içinde bir hayat süreceğine, tatsız günlerin geride bırakılacağına, rahat nefes almaya başlayacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, daha fazla başarı kazanılacağına, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine, hayal edilen eve kavuşulacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından dövülmek gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınıza uymayan belli başlı başlıkları hayatınızdan çıkartmak isteyebilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından kovalanmak kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından sevilmek çok büyük hayır duaları alacağına, dualarının gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından terslenmek iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından dövülmek hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından aldatılmak çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından kaçırılmak işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından ısırılmak farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişi tarafından kandırılmak iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments