Rüyada sevdiğin erkeğin arkadan sarılması

Rüyada sevdiğin erkeğin arkadan sarılması çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, ev taşımaya, yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen rüya sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin arkadan sarılması gördüyseniz:

  • Duygusal blöf veya şantaj türevi olaylar karşısında ödün vermeniz gerekiyor gibi hissedebilirsiniz.

Rüyada sevdiğin erkeğin arkadan sarılması yaşamına renk geleceğine, bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana arkadan sarılması kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine, olması için allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin arkadan gelmesi insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin arkadan gelmesi kısmetsizlik yaşayacağına, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin bana arkadan sarılması büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına yorulur.

Rüyada yabancı bir erkeğin arkadan sarılması ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, çok mutsuz olacağına delalettir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin arkadan sarılması elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, dileklerin sorunsuzca yerine geleceği rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamın arkadan sarılması külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

3 yorum “Rüyada sevdiğin erkeğin arkadan sarılması

  1. rüyada sevdiğim oğlanın bir anda arkadan sarılıp yanağımdan öpmesi ve benim istememem ama bana dönünce onun kokusunu içime çekmem ne anlama gelir

  2. Benim hoşlandığım bir çocuk vardı . Rüyamda okuldaydık . Ben ders çalışıyordum . O çocukta bana gelip arkadan sarıldı…

    • Esahh der ki,
      Rüyanız arzulara, güzelliğe ve maddiyata delalet eder. Rüya alimlerine göre arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine; ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına; maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine yorulur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.